| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| تایپ کنید | مواد عایق حرارت |
|---|---|
| ضخامت | 1.5CM و سفارشی |
| هدایت حرارتی | ≤0.002 W / MK |
| تراکم | ≤5kg / m2 |
| قدرت فشرده سازی | ≥0.12MPa |
| نام محصول | ژل جمع کننده یخ سرد قابل استفاده مجدد با درجه حرارت HDPE بسته eutectic سرد برای کیف کولر |
|---|---|
| اندازه | 17 * 9 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 400 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP / CMC |
| نام محصول | یخچال قابل حمل و قابل استفاده مجدد سخت بزرگ سفارشی می تواند آجر خنک تری برای آبجو بنوشد |
|---|---|
| اندازه | 25*13*8 سانتی متر |
| حجم | 1500 میلی لیتر |
| استفاده | نگهدارنده خنک کننده قوطی آبجو، شراب |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |