| اندازه | 30*30*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | pcm |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | بسته یخ پلاستیکی، بسته ژل فریزر برای خنک کردن نوشیدنی قفسه شراب |
|---|---|
| اندازه | 21 * 13.5 * 1.5 یا سفارشی |
| ظرفیت | 560 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| اندازه | 18.6 * 10.3cm ، 22.5 * 13.5cm |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | PCM |
| رنگ | آبی روشن ، آبی ، آبی تیره ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 22.5x13.5 |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | PCM |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | pcm |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا، تایید شده SGS |
| داخل مایع | ژل خنک کننده، MSDS |
| نقطه انجماد | 0 درجه |
| اندازه | 22 * 11 * 1.8cm |
|---|---|
| وزن | 300 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | ژل خنک کننده |
| رنگ | ابی |