| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 38.5x20x2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1200 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| نام محصول | آجر یخ 18.6*10.3 سانتی متری PCM برای نگهداری و حمل و نقل پزشکی |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | محافظ کیس کولر مسافرتی کیسه خنک کننده PCM یخ بسته نگه داشتن انسولین فعال |
|---|---|
| اندازه | 17.5*7*4cm، 19*8*4.5cm، 20*9*5cm |
| حجم | 300 گرم، 320 گرم، 350 گرم |
| استفاده | انسولین، واکسن، خنک کننده دارو |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 16*16*1 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 350 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| نام محصول | 250 میلی لیتر 2C - 8C PCM ژل نرم بسته یخ برای انتقال انسولین واکسن |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | فریزر سخت پلاستیکی قابل استفاده مجدد یوتکتیک کولر یخ بسته PCM تغییر فاز مواد |
|---|---|
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن پلاستیک |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |