| نام محصول | FDA تایید شده کیسه های پلاستیکی یخچال های یخچال های یخچال های یخچال های یخچال 200 میلی لیتر |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 7.4 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن پلاستیک |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15*15*14 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| تجهیزات جانبی | پک کولر موجی |
| اندازه برای بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
| تایپ کنید | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| ظرفیت | 550 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پلاستیکی پوسته سخت |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده - پلیمر سوپر جاذب |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| نام محصول | جعبه یخ پلاستیکی سخت پوسته 350 گرمی بسته های یخ باریک خنک کننده خنک برای پیک نیک |
|---|---|
| اندازه | 16 * 16 * 1.4 سانتی متر |
| ظرفیت | 350ML |
| مواد بیرونی | پلاستیک درجه HDPE مواد غذایی |
| مواد داخلی | SAP یا CMC |
| اندازه | 15 * 10 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| نام محصول | فلاسک یخ 600 میلی لیتری پلاستیکی HDPE غیر سمی برای خنک کردن نوشیدنی |
|---|---|
| اندازه | 18.5 * 11.7 * 3.3 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| نام محصول | فلاسک یخ 600 میلی لیتری پلاستیکی HDPE غیر سمی برای خنک کردن نوشیدنی |
|---|---|
| اندازه | 18.5 * 11.7 * 3.3 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| نام محصول | سفارشی سازی بسته های یخ کیسه خنک قابل استفاده مجدد 200 میلی لیتری برای کولرها جوش اولتراسونیک |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 1.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe درجه مواد غذایی |
| مواد داخلی | شیره |
| نام محصول | خنک کننده بسته یخ HDPE Plastic برای خنک کردن نوشیدنی در فضای باز مورد تایید FDA است |
|---|---|
| اندازه | 19*15*2.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |