| اندازه | 229*168*64 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 1200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | پودر خنک کننده - سوپر جاذب پلیمر |
| نوع | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | ۲۲۹*۱۶۸*۶۴ میلی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - MSDS تایید شده است |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| نام محصول | بسته های فریزر طولانی مدت بسته یخ PCM قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 18*18 سانتی متر |
| ظرفیت | 450 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | ورقه ی آلومینیومی |
| مواد داخلی | PCM |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 480 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | پودر خنک کننده - سوپر جاذب پلیمر |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | بسته های فریزر سفارشی 300 میلی لیتری بسته های یخ ناز قابل حمل برای جعبه های ناهار و کیسه های خنک کنن |
|---|---|
| اندازه | 16 * 2.7 سانتی متر، 300 میلی لیتر |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 23*17*9 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - MSDS تایید شده است |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا، تایید شده SGS |
| داخل مایع | ژل خنک کننده، MSDS |
| نقطه انجماد | 0 درجه |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 480 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |