| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| وزن | 380 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| نام محصول | پلیت های سرد یوتکتیک با زنجیره سرد غیر سمی بلوک قابل استفاده مجدد برای مواد غذایی منجمد |
|---|---|
| اندازه | 26.8 * 3.8 سانتی متر، 1500 میلی لیتر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| استفاده | غذا، میوه، غذاهای سرد |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | بسته های یخ خنک کننده پلاستیکی HDPE درجه سخت غذایی برای کیسه ناهار خنک |
|---|---|
| اندازه | 16*16*1.4 سانتی متر |
| ظرفیت | 350 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe بدون BPA |
| مواد داخلی | شیره |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| outer material | food grade HDPE |
| inner material | cooling gel |
| Color | transparent white with blue liquid;can be customizd |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| مایع داخل | ظرف سفید با ژل رنگارنگ |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | جعبه یخ پلاستیکی آجری شیر سردکن فریزر تازه نگه داشتن با گواهی FDA |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| اندازه | 18*9.5*2.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده - SAP CMC یا PCM |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 12.3 * 5.9 * 3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 175 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |