| اندازه | 7*7*1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 45 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| مواد داخلی | PU فوم / PU + پانل عایق خلاء |
|---|---|
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی PE |
| اندازه بیرونی | 59.5 * 44.5 * 47 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 50.8 * 35.5 * 37 سانتی متر |
| جلد | 66 L |
| نام محصول | بسته حرارتی گرد ژل درجه غذایی قابل استفاده مجدد برای کیسه حرارتی ناهار گرم شدن طولانی مدت |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 3 سانتی متر، 1100 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی PP |
| نام محصول | آجر یخ فریزر بلوک ژل پلاستیکی آب تزریقی درجه غذایی برای خنک کردن آبجو |
|---|---|
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| نام محصول | -22C بزرگ آجرهای یخ تغییر فاز مواد پلاستیکی یوتکتیک صفحه سرد برای انجماد |
|---|---|
| اندازه | 30 * 20 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز PCM |
| نام محصول | کیسه عایق کولر نوزاد قابل حمل کیسه نگهداری شیر مادر برای 4 بطری |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 15*15*14 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| Inside | 380ml ice brick |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 27 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 860 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |