| اندازه | 19 * 15 * 2.5cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پوسته سخت - BPA رایگان |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده غیر سمی |
| تایپ کنید | سرد و تازه نگه دارید |
| نوع بسته بندی | 111 عدد در یک کارتن |
| اندازه | 8*7.5*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 85 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی |
| اندازه | 21.7 * 15.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 550 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| وزن | 1200 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| ظرفیت | 130 میلی لیتر 200 میلی لیتر 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | پلیت های سرد یوتکتیک با زنجیره سرد غیر سمی بلوک قابل استفاده مجدد برای مواد غذایی منجمد |
|---|---|
| اندازه | 26.8 * 3.8 سانتی متر، 1500 میلی لیتر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| استفاده | غذا، میوه، غذاهای سرد |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 19.5 * 17.2 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 750 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 19*15*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE - پوسته سخت، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل SAP - 0 درجه |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |