| اندازه | 23*17*9 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - MSDS تایید شده است |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| نام محصول | بسته یخ کیسه ای خنک مناسب و تازه و باریک بسته یخ ژل غذای خنک کننده قابل استفاده مجدد برای ناهار کودک |
|---|---|
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | خنک کننده یخ بسته یخی ژل پزشکی منجمد 2C - 8C با بادوام بالا برای پزشکی |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | آجر یخ 18.6*10.3 سانتی متری PCM برای نگهداری و حمل و نقل پزشکی |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| اندازه | 18*9.5*2.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه بیرونی | 15*15*14 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| تجهیزات جانبی | پک کولر موجی |
| اندازه برای بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
| تایپ کنید | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 20*18*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18*9.5*2.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |