| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2CM /5.04 * 5.04 * 0.55 اینچ / هر یخ بسته |
|---|---|
| ظرفیت | 200 g / pcs / 3oz / هر یخ بسته |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE مواد غذایی |
| داخل لبخند | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 12.3 * 5.9 * 3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 175 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 3.5 x 2.8 x 0.5 اینچ |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ | قرمز |
| نام محصول | آجر یخ پلاستیکی 100 میلی لیتری با قابلیت استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 10*2 سانتی متر، 100 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | خنک کننده بسته یخ HDPE Plastic برای خنک کردن نوشیدنی در فضای باز مورد تایید FDA است |
|---|---|
| اندازه | 19*15*2.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | ۲۲۹*۱۶۸*۶۴ میلی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - MSDS تایید شده است |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 21*10*3.5 سانتی متر 20*12*3.5 |
|---|---|
| وزن | 450 گرم 600 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی بدون HDPE BPA |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر SAP |
| رنگ ها | می توان آن را سفارشی کرد |