| اندازه | 51.5*18*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 33.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 33.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | یخچال قابل حمل و قابل استفاده مجدد سخت بزرگ سفارشی می تواند آجر خنک تری برای آبجو بنوشد |
|---|---|
| اندازه | 25*13*8 سانتی متر |
| حجم | 1500 میلی لیتر |
| استفاده | نگهدارنده خنک کننده قوطی آبجو، شراب |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| نام محصول | آجر یخ فریزر بلوک ژل پلاستیکی آب تزریقی درجه غذایی برای خنک کردن آبجو |
|---|---|
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| نام محصول | خنک کننده حامل آبجو HDPE قابل حمل با ژل خنک کننده برای فعالیت های بیرونی |
|---|---|
| اندازه | 5.8 * 2.4 سانتی متر، 60 میلی لیتر |
| نوع | عایق شده |
| استفاده | آبجو |
| مواد | HDPE + ژل خنک کننده SAP |
| اندازه | 26*26*2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | قرمز / آبی / زرد / صورتی / بنفش |
| نام محصول | مواد غذایی پلاستیکی غیر سمی نگهدارنده آبجو خنک کننده SAP / CMC مواد داخلی |
|---|---|
| اندازه | 7.5 * 2.5 سانتی متر یا سفارشی |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 8.2 * 2 سانتی متر، 7.5 * 2.5 سانتی متر، 6.4 * 1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 90 گرم، 90 گرم، 50 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |