| مواد داخلی | پانل های فوم PU یا VPU |
|---|---|
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی شفاف سفید |
| اندازه بیرونی | 120.5*80.5*103 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 108*68*91 سانتی متر |
| حجم داخلی | 668 L |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 20.5*19*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 25*15*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | با توجه به دمای شما |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود، MOQ 3000 عدد است |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 229*168*64 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 1200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | پودر خنک کننده - سوپر جاذب پلیمر |
| نوع | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |