| تایپ کنید | عایق بندی شده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 92.5 * 52.5 * 65cm |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 83 * 45 * 55 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 205 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه ضد آفتاب آکسفورد |
| نام محصول | بسته های سرد ژل یخ قابل استفاده قابل استفاده مجدد از کیسه یخ قابل حمل آبی قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 32.5 * 22.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | SAP CMC PCM |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | pcm |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | pcm |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18.6 * 10.3cm ، 22.5 * 13.5cm |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | PCM |
| رنگ | آبی روشن ، آبی ، آبی تیره ؛ قابل تنظیم است |
| نام محصول | من هم سعی کردم دو بطری خالی را به هم وصل کنم |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 6 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 330 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |