| نام محصول | صفحه سرد یوتکتیک قابل استفاده مجدد با مواد تغییر فاز PCM با کاربردهای مختلف |
|---|---|
| اندازه | 24.5*24.5*2.5cm یا سفارشی |
| ظرفیت | 1200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | پک کولر یخی پلاستیکی سخت پلاستیکی قابل حمل HDPE شیر مادر تزریقی |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600ml |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| نام محصول | بسته 100 میلی متری پلاستیکی گرد یخ بسته خنک کننده نگهدارنده آبجو برای انواع کیسه |
|---|---|
| اندازه | 8.8 * 2 سانتی متر ، 100 میلی لیتر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| طریقه استفاده | غذا |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | کیسه خنک کمپرس یخ ناهار، بسته ژل فریزر برای کیسه های خنک تر، جعبه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 125x125x12mm یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | خنک کننده نگهدارنده آبجو با استوانه یخ قابل استفاده مجدد برای نوشیدنی و خنک کننده آبجو |
|---|---|
| اندازه | 20 * 2.5 سانتی متر یا سفارشی |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | بسته بندی یخچال های یخچال های یخچال های یخچال برای ناهار |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 1.5 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| نام محصول | ژل کیسه خنک بدون BPA بسته های یخ آجر خنک تر با ژل خنک کننده شیره برای کیسه های حرارتی |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 1.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe قابل استفاده مجدد بدون BPA |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده SAP |
| نام محصول | ذخیره سازی مواد غذایی بدون BPA بسته های یخ با ماندگاری طولانی مدت کیسه خنک آجر یخ مواد داخلی SAP |
|---|---|
| اندازه | 16*16*1.4 سانتی متر |
| ظرفیت | 350 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مواد داخلی | SAP یا CMC |
| نام محصول | مواد غذایی پلاستیکی غیر سمی نگهدارنده آبجو خنک کننده SAP / CMC مواد داخلی |
|---|---|
| اندازه | 7.5 * 2.5 سانتی متر یا سفارشی |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | قابل حمل مواد غذایی ذخیره سازی بطری شراب نگهدارنده آبجو خنک کننده مکعب یخ سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| اندازه | 7.5 * 2.5 سانتی متر، 80 میلی لیتر |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |