| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 22 * 11 * 1.8cm؛ 21.8 * 15 * 3cm؛ 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| وزن | 300 گرم؛ 600 گرم؛ 1200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 28*12*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 12.3 * 5.9 * 3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 175 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 33*11*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 580 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 23*19*4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 26.8 * 14.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 750 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 51.5*18*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 51.5 * 20.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2600 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |