| اندازه | 22.5x18.5x3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| نام محصول | بسته های سرد ژل یخ قابل استفاده قابل استفاده مجدد از کیسه یخ قابل حمل آبی قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | 23.5 * 19.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| outer material | food grade HDPE |
| inner material | cooling gel |
| Color | transparent white with blue liquid;can be customizd |
| اندازه | 26.5x9.7x4.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 640 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 33.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| تایپ کنید | 700 پارچه آکسفورد عایق بندی شده خنک ترین جعبه یخ خنک برای حمل و نقل واکسن پزشکی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 46*30.5*35 سانتی متر |
| ظرفیت | 24 لیتر |
| استفاده برای | برای قوطی، غذا، دارو، واکسن |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| اندازه | 33.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |