| اندازه | 18.5 * 17.5 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | رنگارنگ؛ سفارشی |
| اندازه | 14.3*7.7*3.8cm؛ 17.3*9.8*3.8cm؛ 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| وزن | 280 گرم، 450 گرم، 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 23*19*4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 19*19*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 290 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18.5 * 17.5 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18*14*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 18*6*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 90 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 1.2cm / عدد |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده ژل SAP |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |