| اندازه | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | ژل SAP خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 22*14*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| وزن | 500 میلی لیتر / 350 میلی لیتر / 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 21*10*3.5 سانتی متر 20*12*3.5 |
|---|---|
| وزن | 450 گرم 600 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی بدون HDPE BPA |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر SAP |
| رنگ ها | می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| ظرفیت | 550 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پلاستیکی پوسته سخت |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده - پلیمر سوپر جاذب |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 35x15x3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |