| اندازه | 23.5 * 19.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| ماده داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | غذای شیر مادر بسته سرد کیسه خنک بسته های یخ نایلونی پلاستیکی قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | نایلون پ |
| مواد داخلی | pcm |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 15 * 10 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم - 2000 گرم |
| مواد بیرونی | FDA HDPE را تایید کرد |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 54.4 * 34.4 * 1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2900 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم - 2000 گرم |
| مواد بیرونی | FDA HDPE را تایید کرد |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3cm؛ 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3cm؛ 23.5 * 19.5 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 350 گرم؛ 450 گرم؛ 750 گرم؛ 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 24.5 * 24.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | ۱۰۳۸ گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |