| اندازه | 33.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 25.8*19.2*3.8cm; 20*16.6*3.8cm; 15.7 * 10.3 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم، 750 گرم، 350 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 29*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر، CMC، PCM |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 23.5 * 19.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| ماده داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 35.5 * 15.5 * 2.7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 29*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر، CMC، PCM |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3cm؛ 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3cm؛ 23.5 * 19.5 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 350 گرم؛ 450 گرم؛ 750 گرم؛ 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | آبی |