| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 16.5 * 9 * 1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| نام محصول | فلاسک پلاستیکی HDPE 400 میلی لیتری پلاستیکی برای خنک کردن نوشیدنی |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 3.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 400 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا، تایید شده SGS |
| داخل مایع | ژل خنک کننده، MSDS |
| نقطه انجماد | 0 درجه |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 16*9.4*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | PCM |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 14.3 * 7.7 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | ابی |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2CM /5.04 * 5.04 * 0.55 اینچ / هر یخ بسته |
|---|---|
| ظرفیت | 200 g / pcs / 3oz / هر یخ بسته |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE مواد غذایی |
| داخل لبخند | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |