| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 21 * 10 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا مواد غذایی |
| داخل لبخند | فوق العاده جذب پلیمر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 600 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| ظرفیت | 550 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پلاستیکی پوسته سخت |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده - پلیمر سوپر جاذب |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 24.5*19*2 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE - پوسته سخت - فاقد BPA |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| نام محصول | بلوکهای یخ پلاستیکی سفت و سخت و قابل استفاده مجدد، کیسههای یخ خنک برای جعبه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 480 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | پودر خنک کننده - سوپر جاذب پلیمر |
| نوع | حرارتی |