| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | خنک کننده غیر سمی |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| وزن | 380 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - پلیمر فوق جاذب |
| نوع | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 9.5 * 4.5 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 320 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |