انواع بستهای یخی چیست؟

June 17, 2020

آخرین اخبار شرکت انواع بستهای یخی چیست؟

بسته‌ی یخی یک ماده یخ زدگی رمان است.در هنگام آب شدن و ذوب شدن آن هیچگونه آلودگی آب ندارد.می توان بارها و بارها از آن استفاده کرد و از سرما و گرم استفاده کرد.مصرف مؤثر آن از ظرفیت سرما 6 برابر همان حجم یخ است.این می تواند مکعب های یخ خشک و یخ را جایگزین کند.انواع آن ساده و واضح است و به یخ های قابل استفاده مجدد و بسته های یخی یکبار مصرف تقسیم می شوند.

بسته‌ی یخی در اصل از یک ماده پلیمری با ظرفیت بالا ، غیر سمی و بدون بو به عنوان ماده اولیه تشکیل شده است.محتوای آن کاملاً شفاف ، بدون خوردگی ، ضد انعطاف پذیر و انعطاف پذیر است.ماده اصلی CMC است.

قابل استفاده مجدد

پکیج یخ قابل استفاده مجدد (2) یخ فناوری چهار لایه از دو لایه از مواد نساجی غیر بافته تشکیل شده است که با فرمول های مخفی تجارت ترکیب شده و به شکل خاصی از مبرد پلیمری پلی اریا پلی کریلیک متصل به متقابل ، پلی آکریلیک فشرده می شوند.دو لایه پلاستیکی کلیدی در داخل از فناوری میکرو سوراخ کردن یک طرفه برای ایجاد لایه پلاستیکی به لایه مواد نساجی استفاده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که این مدل جدید می تواند در برابر بدترین شرایط آب و هوایی در هنگام تحمل مقاومت کند.این عملکرد بدون شک یکی است.نوآوری

1. بسته یخ یک محصول جایگزین به روز شده برای مکعب های یخ است.کاربرد بیشتری دارد.استفاده از آن ، بهداشتی و چند منظوره بسیار آسان است.

2- از این دارو برای درمان پزشکی تب بالا ، سرماخوردگی و تب ، ضد التهاب و ضد درد ، زیبایی کمپرس سرد ، اسپرین ، هموستاز ، خستگی ، مراقبت از پوست و سایر فیزیوتراپی های کمکی استفاده می شود.

۳- حمل و نقل یخچال از راه دور در یخچال و فریزر از انواع معرفهای انجماد بیولوژیکی ، رب لحیم ، داروهای طیور ، داروها ، پلاسما ، واکسن ، محصولات آبزی ، طیور ، ماهی های زینتی و مواد غذایی تازه و تازه برای تجارت خارجی.

4- در هنگام تمرین و رقابت برای ورزشکاران ورزشکار به غیر از کبودی ، اسپریین ، ریزش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

5- خنک سازی و صرفه جویی در مصرف برق در زندگی روزمره ، حفظ دمای پایین هنگام قطع یخچال ، نگه داشتن مواد غذایی تازه ، نوشیدنی های یخ زده و مسافرت.

6. استفاده موثر از ظرفیت سرما 6 برابر همان حجم یخ است

قابل عرضه

یخ فناوری استاندارد از پلاستیک با چگالی بالا از یک طرف و غیر بافته ساخته شده است

این ماده عمدتاً برای محصولات قابل فساد ، مواد بیولوژیکی و کلیه محصولاتی که نیاز به یخچال و حمل و نقل دارند استفاده می شود (اگر یخ فنی در حین حمل به همراه محصول منتقل شده و برای استفاده مجدد قابل بازیابی نباشد ، توصیه می شود از دو لایه استاندارد استفاده کنید. )این دستگاه برای استفاده یکبار طراحی شده است ، اما می توانید چندین بار تحت استفاده دقیق و احتیاطی از آن استفاده کنید.

طریقه استفاده: ابتدا یخ های فنی را در آب قرار دهید ، آنرا با دست ورز دهید تا یخ فناوری به حدود 1 سانتی متر گسترش یابد.این بهترین شرط است.بعد از انبساط ، آن را بیرون بیاورید تا آب روی سطح آن خشک شود و سپس آن را در یخچال فریز کنید.میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs.
تلفن : 13861230192
فکس : 86-0519-88789192
حرف باقی مانده است(20/3000)