آیا می توان از بستنی دوباره استفاده کرد؟

July 11, 2020

آخرین اخبار شرکت آیا می توان از بستنی دوباره استفاده کرد؟

بسیاری از دوستان اصل بسته های یخ پزشکی را نمی فهمند.ما ازسفارشی سازنده جعبه سرد پزشکی اینکه دو نوع بستنی وجود دارد ، یکی بسته های یخی قابل استفاده مجدد و دیگری بستنی های یکبار مصرف است.دو بسته یخی اصول مختلفی دارند.بیایید ابتدا در مورد بستنی بازیافت شده صحبت کنیم.اصل این نوع بستنی بسیار ساده است.این ماده حاوی موادی است که می توانند گرمای زیادی را جذب کنند.بسته یخ یکبار مصرف از یک ماده شیمیایی موجود در کیسه استفاده می کند تا گرما را از طریق یک واکنش شیمیایی جذب کند.هر دو نوع بسته‌های یخی با اصول مختلفی قابل فشرده سازی و سرد بودن هستند.در مصارف عمومی دو نوع بستنی وجود دارد.یکی بسته یخ یکبار مصرف است که می توان پس از یک بار مصرف آنرا دور ریخت.مورد دیگر یک بسته یخ قابل استفاده مجدد است.تا زمانی که پس از استفاده به درستی ذخیره شود ، می توان دفعه دیگر مورد استفاده مجدد قرار گرفت.

 

قابل عرضه بستنی فوق العاده نازک.یخ فناوری استاندارد از پلاستیک با چگالی بالا از یک طرف و پارچه غیر بافته از طرف دیگر ساخته شده است.این ماده عمدتاً برای محصولات قابل فساد ، مواد بیولوژیکی و کلیه محصولاتی که نیاز به یخچال و حمل و نقل دارند استفاده می شود (اگر یخ فنی در حین حمل به همراه محصول منتقل شده و برای استفاده مجدد قابل بازیابی نباشد ، توصیه می شود از دو لایه استاندارد استفاده کنید. )این دستگاه برای استفاده یکبار طراحی شده است ، اما می توان چندین بار در زیر استفاده دقیق و محتاط از آن استفاده کرد (توجه: اما نمی توان آن را با یخ چهار لایه از نوع HDR نوع ، HDR نوع چهار لایه ، استفاده مکرر ، سرد و گرم مقایسه کرد). )

 

نوع قابل استفاده مجددیخ فن آوری چهار لایه از دو لایه از مواد نساجی غیر بافته تشکیل شده است ، که با فرمول های مخفی تجارت ترکیب شده و به شکل خاصی از مبرد پلیمری پلی آکریلیک متصل به متقابل ، پلی آکریلیک فشرده می شوند.دو لایه پلاستیکی کلیدی در داخل از فناوری سوراخ کردن ریز یک طرفه استفاده می کنند ، که باعث می شود لایه پلاستیک به لایه مواد نساجی متصل شود ، اطمینان حاصل می کند که این مدل جدید می تواند در بدترین حالت در هنگام حمل و نقل در مقابل بدترین شرایط مقاومت کند.این عملکرد بدون شک نوعی نوآوری است.

 

1. بسته یخ یک محصول جایگزین به روز شده برای مکعب های یخ است که کاربرد بیشتری دارد.استفاده از آن ، بهداشتی و همه کاره آسان است.

2 بسته های سرد قابل استفاده مجدد برای معالجه پزشکی تب بالا ، سرماخوردگی و تب ، ضد التهاب و تسکین درد ، زیبایی فشرده سازی سرما ، اسپرین ، هموستاز ، خستگی ، پوست و سایر فیزیوتراپی های کمکی مورد استفاده قرار می گیرد.

۳- حمل و نقل یخ زده انواع معرفهای انجماد بیولوژیکی ، حمل و نقل یخچال از راه دور از خمیر لحیم ، داروهای طیور ، داروها ، پلاسما ، واکسن ها ، محصولات آبزی ، طیور ، ماهی های زینتی و مواد غذایی تازه و تازه برای تجارت خارجی.

4- در هنگام تمرین و رقابت برای ورزشکاران ورزشکار به غیر از کبودی ، اسپریین ، ریزش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

5- خنک سازی و صرفه جویی در مصرف برق در زندگی روزمره ، حفظ دمای پایین هنگام قطع یخچال ، نگه داشتن مواد غذایی تازه ، نوشیدنی های سرد و مسافرت.

6. ظرفیت سرمازدگی مؤثر آن 6 برابر از همان حجم یخ است.

 

این اصل بستنی های پزشکی است.بسته های یخ استفاده شده مجدداً برای خنک شدن باید در یخچال قرار گیرند.برخی از دوستان شک خواهند کرد.آیا ظرفیت حرارتی خاص آب بزرگترین نیست؟ماده موجود در بستنی چیست؟در حقیقت ، مانند این بستنی یخ ، ظرفیت حرارتی خاص نیست ، بلکه جذب گرما از طریق تغییر حالت است.به عنوان یک مثال ساده ، وقتی آب از مایع به گاز تغییر می کند ، گرمای زیادی را جذب می کند ، بنابراین پس از تعریق ، تبخیر عرق احساس خنک را به همراه خواهد داشت.تغییر از حالت جامد به حالت مایع نیز گرمای زیادی را جذب می کند.مواد پلیمری موجود در یخ باعث جذب گرما در طی فرایند از حالت جامد به حالت مایع می شود و از این طریق دما را کاهش می دهد.

 

اصل بسته های یخ پزشکی برای جابجایی بسته های یخ و همچنین بستهای یخی یکبار مصرف به تفصیل شرح داده شده است.بسته‌های یکبار مصرف یکبار مصرف بسیار ساده است ، معمولاً معرفهای آب و شیمیایی.در صورت استفاده کیسه آب را فشار دهید ، بگذارید آب با معرف واکنش نشان داده و گرما را جذب کند.واکنش اندوترمی واکنشهای شیمیایی باید به خوبی درک شود.برخی از واکنشهای شیمیایی گرمازا هستند.به عنوان مثال ، احتراق یک واکنش گرمایی معمولی است.واکنشهای شیمیایی اندوترمیک در زندگی نسبتاً نادر است.یک واکنش متداول این است که نمک نمک در آب حل می شود و گرمای زیادی را جذب می کند.اصل بسته یخ پزشکی در اینجا است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mrs.
تلفن : 13861230192
فکس : 86-0519-88789192
حرف باقی مانده است(20/3000)